Loading...

Isi-vauva TREENI

Torstaisin klo 12.00-12.45
18.5.-20.6. (Kyllä, kurssi alkaa helatorstaina!)

48 €, 6 kertaa

Ohjaajana Siiri Halonen

Ilmoittaudu kurssille ajanvarauksessa aloituskerran 18.5. kohdalta!

Isi-vauva TREENI on kurssi iseille yhdessä vauvan tai taaperoikäisen lapsen kanssa. Tunneilla isit saavat monipuolisen lihaskuntotreenin ja lapset ovat mukana liikkeissä vastuksena. Kyykkyjä, punnerruksia, soutuja ja keskivartalotreeniä luvassa!

Patteritreenissä jokainen liikkuu itselleen sopivasti

Harjoitus tehdään patterimuotoisena aikaa vastaan, eli jokainen voi tehdä juuri itselleen sopivalla intensiteetillä. Ohjaaja antaa tunnilla myös paljon vaihtoehtoja, joten mukaan voi tulla hyvin monenlaisella taustalla ja kuntotasolla.

Yhdessäoloa & vertaisia

Treeni lisäksi Isi-vauva-kurssi tarjoaa hauskaa yhdessäoloa lasten kuin myös samassa elämäntilanteessa olevien vanhempien kanssa. Kurssi on mielekäs ja monipuolinen merkintä vanhempainvapaata viettävän isän kalenteriin!

Jos päiväaika ei sovi aikatauluun, kannattaa suunnata Perhetreeni-kurssillemme, jossa myös luvassa lihaskuntotreeniä, vauhtia & yhdessäoloa vanhempien ja eri ikäisten lasten kesken. Perhetreeniin pääset tutustumaan tästä!

Varaa paikka tästä!